Harmonogram odwiedzin duszpasterskich z modlitwą i wodą Jordańską w 2018 roku

Wo Iordanie….” 2018

Harmonogram odwiedzin naszych Parafian

 z modlitwą i wodą Jordańską


 

ks. Anatol Szymaniuk (tel. 604 525 773)

20.01. (sobota) – ul. Słoneczna, Cicha, Wesoła, Letnia

21.01. (niedziela)  – ul. Leszczynowa, Barwinkowa, Sekwojowa, Leśna Polana, Jeżynowa,

                                     Goryczkowa

22.01. (poniedziałek) - ul. Białostocka, Modrzewiowa

24.01. (środa) - Szosa Baranowicka (Zaścianki do ronda)

27.01. (sobota) - ul. Dębowa, Leśna, Ciołkowskiego, Myśliwska, Szczęśliwa

28.01. (niedziela) - Górna (parzyste), Zielony Zakątek, Poziomkowa

29.01. (poniedziałek) – ul. Waszyngtońska, Europejska, Brazylijska

30.01. (wtorek) – ul. Palmowa, Dakarska, Egipska, Adeńska, Kairska, Grecka

31.01.(środa)  - Paryska, Portugalska, Hiszpańska, Helsińska, Brukselska, Rzymska

01.02. (czwartek) - ul. Madrycka, Jodłowa, Wiśniowa,

02.02. (piątek) - ul. Ottawska

 

ks. Andrzej Misiejuk (tel. 509 048 253)

20.01. (sobota) – ul. Dolna, Bajeczna

21.01. (niedziela) – ul. Górka Tomka, Wenecka

22.01. (poniedziałek) – ul. Świerkowa, Sportowa, Mahoniowa, Cytrynowa, Szosa Supraska

23.01. (wtorek) – Wysoka, Graniczna, Sadowa, Mokra, Wąska

25.01. (czwartek) – ul. Górna (nieparzyste), Różana, Kwiatowa, Prosta, Wspólna

27.01. (sobota) – Sobolewo: ul. Rysia, Sarnia, Bociania, Żabia, Niedźwiedzia, Tygrysia, Żubrów

28.01. (niedziela) – Szosa Baranowicka (za rondem w Grabówce w kierunku Bobrownik), Berberysowa, Laurowa, Lazurowa, Wypoczynkowa, Majówka, Sobolewo: Żółwia, Przepiórcza, Szpacza, Lisia, Gronostajowa

29.01. (poniedziałek) – ul. Orzechowa, Agrestowa, Magnoliowa, Oliwkowa, Cyprysowa, Ananasowa

 

 

Ks. Piotr Fiedoruk (tel. 501 528 985)

20.01. (sobota) - Sobolewo (od ronda w Grabówce w kierunku Sobolewa): ul. Borsucza,Henrykowska, Łagodna, Ogrodowa, Miła, Pogodna, Podlaska, Rybacka, Sobolewska, Stawowa, Szkolna, Śliwkowa, Truskawkowa, Wiewiórcza, Wesoła, Wiejska, Morska, Zaciszna, Zajęcza,

21.01. (niedziela) -  ul. Sosnowa, Pogodna, Wiosenna, Majowa

22.01.(poniedziałek)  - ul. Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Kasztanowa, Lipowa

23.01. (wtorek) - ul. Młodzieżowa, Klubowa

24.01. (środa) - ul. Morelowa, Klonowa, Jałowcowa, Amerykańska, Panamska, Berlińska