Pielgrzymka do św. Dymitra do Sak

     W niedzielę, 14 czerwca 2015 r. pielgrzymujemy do Monasteru św. Dymitra Sołuńskiego w Sakach. Prowadzone są zapisy na drugi autokar. Wyjazd nastąpi o godz. 7-ej z parkingu Parafii. Będziemy uczestniczyć w Liturgii św. Dymitra w Sakach, po czym Molebien przed ikoną św. Dymitra. W drodze powrotnej zajedziemy też do Zaleszan.Są zatem jeszcze wolne miejsca. Czekamy na zgłoszenia.

V Supraskie Paschalia

W niedzielę, 26 maja 2015 roku, w Domu Ludowym w Supraślu, odbyły się V Supraskie Paschalia, podczas których chór młodzieżowy naszej Parafii pod dyrygenturą Matuszki Haliny Szymaniuk zaśpiewał kilka paschalnych utworów liturgicznych. Oprócz naszego chóru wystąpił przymonasterski chór rodzinny z Supraśla oraz chóry i zespoły katolickie. Paschalia organizowane są przez Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu oraz Urząd Miejski w Supraślu. Fot. CKiR w Supraślu

Molebien w intencji maturzystów

 W związku z rozpoczynającymi się egzaminami maturalnymi, w niedzielę 3 maja w naszej Cerkwi, będą sprawowane molebny w ich intencji, zarówno po pierwszej jak i drugiej Świętej Liturgii, "aby Pan Bóg dał swoim sługom pomyślność i we wszystkim zadowolenie, mocą, działaniem i łaską Najświętszego Swego Ducha".

Molebien w intencji gimnazjalistów

 W związku ze zbliżającymi się egzaminami kl. III gimnazjum w naszej Cerkwi w sobotę 18 kwietnia będzie sprawowany molebien w ich intencji. Początek Liturgii Świętej o godz. 800

Choinka dla dzieci

W niedzielę, 25 stycznia 2015 r., o godz. 13, w Wiśniowym Sadzie, przy ul. Wiśniowej w Grabówce odbędzie się tradycyjnie choinka parafialna dla najmłodszych. Choinka parafialna to jedna z wielu radosnych chwil okresu Bożego Narodzenia dla maluchów. Spotkanie, na którym dużo zabawy i muzyki, organizuje Bractwo Młodzieży naszej Parafii. Nieodłącznym elementem takiej choinki jest wizyta Mikołaja. Zapraszamy!!! Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej lub u opiekuna duchowego Bractwa, o. Andrzeja Misiejuka.